Gtechniq Crystal Serum

Anasayfa » Gtechniq Crystal Serum

Crystal Serum gtechniq tarafından üretilen yüzeyde sıra dışı bir katman oluşturan ye yüzeye çok iyi tutunan bir koruma ürünüdür .

 

Ürün uygularken yapılacak hataların telafisi zor olduğundan sadece gtechniq eğitimini başarıyla tamamlamış ve sertifika almaya hak kazanmış uygulama merkezleri tarafından uygulanabilmekte ürünün sertifikası olmayan uygulama merkezlerine satışı yapılmamaktadır .

 

Crystal Serum özellikle koyu renkli araçlarda araca derin bir parlaklık verirken 7 yıl gibi uzun koruma süresi  vaat etmekte bu süre mevsim şartlarına , yıkamalarda kullanılan kimyasallara ve yöntemlere bağlı değişiklik gösterebilmekte . Ürün Ph2 ile Ph13 arası kimyasallara dayanıklıdır, bu sayede kuş pisliği, ağaç reçinesi, su lekesi ve zift’e karşı kolay temizleme özelliği de elde edilmiştir.

Ürünün diğer seramik kaplama ürünlerinden en önemli farkı tek uygulamada araç üzerinde 2 katman oluşturmasıdır . Bu katmanlardan alttaki 7H sertliğinde üstteki 9H sertliğindedir . Alttaki 7H katman araç yüzeyine sıkı bir şekilde tutunurken üstteki 9H katman  dış etkenlere karşı direnç göstermektedir .

 

Gtechniq ürünlerinin özellikleri